Django - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Available %s
sr: Доступни %s

en: Choose all
sr: Додај све

en: Add
sr: Додај

en: Remove
sr: Уклони

en: Chosen %s
sr: Одабрани %s

en: Select your choice(s) and click
sr: Направите избор и кликните

en: Clear all
sr: Врати све

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
sr[0]: %(sel)s од %(cnt)s изабран
sr[1]: %(sel)s од %(cnt)s изабрано
sr[2]: %(sel)s од %(cnt)s изабраних

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
sr: Имате несачиване измене. Ако покренете акцију, измене ће бити изгубљене.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
sr: Изабрали сте акцију али нисте сачували промене поља.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
sr: Изабрали сте акцију али нисте изменили ни једно поље.

en: January February March April May June July August September October November December
sr: јануар фебруар март април мај јун јул август септембар октобар новембар децембар

en: S M T W T F S
sr: Н П У С Ч П С

en: Show
sr: Покажи

en: Hide
sr: Сакриј

en: Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
sr: недеља понедељак уторак среда четвртак петак субота

en: Now
sr: Тренутно време

en: Clock
sr: Сат

en: Choose a time
sr: Одабир времена

en: Midnight
sr: Поноћ

en: 6 a.m.
sr: 18ч

en: Noon
sr: Подне

en: Cancel
sr: Поништи

en: Today
sr: Данас

en: Calendar
sr: Календар

en: Yesterday
sr: Јуче

en: Tomorrow
sr: Сутра
