Django - en to lv translation catalogue (716 entries)

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
lv: 
    <p class="help">Lai uzstādītu grāmatzīmes, aizvelciet saiti uz pārlūka grāmatzīmju
    rīkjoslu vai arī veiciet labo klikšķi un pievienojiet to savām grāmatzīmēm. Tagad varat 
    izvēlēties grāmatzīmi no jebkuras lapas šajā mājaslapā.  Ievērojiet, ka, lai lietotu dažas no šīm
    grāmatzīmēm, jums jālieto dators, kura IP adrese reģistrēta kā "iekšēja"
    (ja ir neskaidrības, vai dators ir "iekšējais", runājiet ar sistēmas administratoru).</p>

en:  By %(filter_title)s
lv:  Pēc %(filter_title)s

en: "%s" is not a valid value for a primary key.
lv: "%s" ir nederīga vērtība priekš primārās atslēgas.

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
lv[0]: %(count)s %(name)s ir labots sekmīgi
lv[1]: %(count)s %(name)s ir rediģēti sekmīgi
lv[2]: %(count)s %(name)s nav rediģēts.

en: %(field_name)s must be unique for %(date_field)s %(lookup)s.
lv: %(field_name)s jābūt unikālam %(date_field)s %(lookup)s.

en: %(full_result_count)s total
lv: kopā - %(full_result_count)s

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
lv: %(model_name)s ar nosaukumu %(field_label)s jau eksistē.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
lv: %(name)s objekts ar primāro atslēgu %(key)r neeksistē.

en: %(site_name)s comments
lv: %(site_name)s komentāri

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
lv[0]: %(size)d baits
lv[1]: %(size)d baiti
lv[2]: %(size)d baitu

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
lv[0]: %(total_count)s izvēlēts
lv[1]: %(total_count)s izvēlēti
lv[2]: %(total_count)s izvēlēti

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
lv[0]: %(value).1f miljards
lv[1]: %(value).1f miljardi
lv[2]: %(value).1f miljardu

en: %(value).1f million | %(value).1f million
lv[0]: %(value).1f miljons
lv[1]: %(value).1f miljoni
lv[2]: %(value).1f miljonu

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
lv[0]: %(value).1f triljons
lv[1]: %(value).1f triljoni
lv[2]: %(value).1f triljonu

en: %s administration
lv: %s administrācija

en: %s does not appear to be a urlpattern object
lv: %s nav urlpattern objekts

en: 0 of %(cnt)s selected
lv: 0 no %(cnt)s izvēlēti

en: 1 comment was successfully %(action)s. | %(count)s comments were successfully %(action)s.
lv[0]: %(count)s komentārs tika veiksmīgi %(action)s.
lv[1]: %(count)s komentāri tika veiksmīgi %(action)s.
lv[2]: %(count)s komentāru tika veiksmīgi %(action)s.

en: 1 result | %(counter)s results
lv[0]: %(counter)s rezultāts
lv[1]: %(counter)s rezultāti
lv[2]: %(counter)s rezultātu

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
lv: <h3>Pēc %s:</h3>
    <ul>

en: A user with that username already exists.
lv: Lietotājs ar šādu lietotāja vārdu jau eksistē.

en: Action
lv: Darbība

en: Action:
lv: Darbība:

en: Add
lv: Pievienot

en: Add %(name)s
lv: Pievienot %(name)s

en: Add %s
lv: Pievienot %s

en: Add Another
lv: Pievienot vēl vienu

en: Add another %(verbose_name)s
lv: Pievienot vēl %(verbose_name)s

en: Added %(name)s "%(object)s".
lv: Pievienots %(name)s "%(object)s"

en: Advanced options
lv: Papildus opcijas

en: Albanian
lv: albāņu

en: All
lv: Visi

en: All dates
lv: Visi datumi

en: Almeria
lv: Almērija

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
lv: Sastapta kļūda, pārveidojot ģeometriju uz ģeometriskās formas lauka SRID.

en: Andalusia
lv: Andalūzija

en: Any date
lv: Jebkurš datums

en: App %r not found
lv: Lietotne %r netika atrasta

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Approve a comment
lv: Apstiprināt komentāru

en: Approve selected comments
lv: Apstiprināt izvēlētos komentārus

en: April
lv: aprīlis

en: Arabic
lv: arābu

en: Aragon
lv: Aragona

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Tiks dzēsti arī sekojoši saistītie objekti:

en: Are you sure you want to delete the selected %(object_name)s objects? All of the following objects and their related items will be deleted:
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst %(object_name)s? Tiks dzēsti arī sekojoši saistītie objekti:

en: Are you sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Argentinean Spanish
lv: Argentīnas spāņu

en: As above, but opens the admin page in a new window.
lv: Tāpat kā augstāk, tikai atver administrācijas lapu jaunā logā.

en: Asturias
lv: Astūrija

en: August
lv: augusts

en: Baden-Wuerttemberg
lv: Bādene-Virtemburga

en: Balearic Islands
lv: Baleāru salas

en: Barcelona
lv: Barselona

en: Basque
lv: basku

en: Basque Country
lv: Basku zeme

en: Bavaria
lv: Bavārija

en: Bengali
lv: bengāļu

en: Berlin
lv: Berlīne

en: Big (8 byte) integer
lv: Liels (8 baitu) vesels skaitlis

en: Bizkaia
lv: Biskaja

en: Bookmarklets
lv: Grāmatzīmes

en: Boolean (Either True or False)
lv: Boolean (True vai False)

en: Boolean (Either True, False or None)
lv: Boolean (jā, nē vai neviens)

en: Bosnian
lv: bosniešu

en: Brandenburg
lv: Brandenburga

en: Brazilian Portuguese
lv: Brazīlijas portugāļu

en: Bremen
lv: Brēmene

en: Bulgarian
lv: bulgāru

en: Burgenland
lv: Burgenlande

en: Cadiz
lv: Kadisa

en: Campeche
lv: Kampeče

en: Canary Islands
lv: Kanāriju salas

en: Cantabria
lv: Kantabrija

en: Carinthia
lv: Karintija

en: Carlsbad Region
lv: Karslbādes reģions

en: Castile and Leon
lv: Kastīlija Leona

en: Castile-La Mancha
lv: Kastīlija La Manša

en: Catalan
lv: katalāņu

en: Catalonia
lv: Katalonija

en: Central Bohemian Region
lv: Centrālbohēmijas reģions

en: Change
lv: Izmainīt

en: Change %s
lv: Labot %s

en: Change history: %s
lv: Izmaiņu vēsture: %s

en: Change my password
lv: Nomainīt manu paroli

en: Change password
lv: Paroles maiņa

en: Change password: %s
lv: Paroles maiņa: %s

en: Change:
lv: Nomainīt:

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
lv: Izmainīts %(list)s priekš %(name)s "%(object)s".

en: Changed %s.
lv: Izmainīts %s.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
lv: Atķeksējiet, ja komentārs ir neatbilstošs (nepieklājīgs). Tā vietā tiks rādīts paziņojums "Šis komentārs ir izdzēsts".

en: Cheshire
lv: Češīra

en: Clear selection
lv: Atcelt iezīmēto

en: Click here to select the objects across all pages
lv: Spiest šeit, lai iezīmētu objektus no visām lapām

en: Colima
lv: Kolima

en: Comma-separated integers
lv: Ar komatu atdalīti veselie skaitļi

en: Comment
lv: Komentārs

en: Confirm password:
lv: Apstiprināt paroli:

en: Content
lv: Saturs

en: Cordoba
lv: Kordova

en: Cork
lv: Korka

en: Croatian
lv: horvātu

en: Cumbria
lv: Kumbrija

en: Currently:
lv: Pašreiz:

en: Czech
lv: čehu

en: DATETIME_FORMAT
lv: d.m.Y H:i:s

en: DATE_FORMAT
lv: d.m.Y

en: Danish
lv: dāņu

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: Date (with time)
lv: Datums (ar laiku)

en: Date (without time)
lv: Datums (bez laika)

en: Date/time
lv: Datums/laiks

en: Date:
lv: Datums:

en: December
lv: decembris

en: Decimal number
lv: Decimāls skaitlis

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete multiple objects
lv: Dzēst vairākus objektus

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
lv: Izdzēst izvēlēto %(verbose_name_plural)s

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
lv: Dzēsts %(name)s "%(object)s".

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lv: Izdzēšot objektu %(object_name)s '%(escaped_object)s', tiks dzēsti visi saistītie objekti, bet jums nav tiesību dzēst sekojošus objektu tipus:

en: Deleting the %(object_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lv: Izdzēšot objektu %(object_name)s, tiks dzēsti visi saistītie objekti , bet jums nav tiesību dzēst sekojošus objektu tipus:

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
lv: Lietotājam ir visas tiesības arī bez to atsevišķas piešķiršanas.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties, lai lietotājs var pieslēgties administrācijas lapā.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
lv: Nosaka, vai lietotājs ir aktīvs. Atceliet šo konta dzēšanas vietā.

en: Devon
lv: Devona

en: Django administration
lv: Django administrācija

en: Django site admin
lv: Django administrācijas lapa

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Documentation bookmarklets
lv: Dokumentācijas grāmatzīmes

en: Documentation for this page
lv: Dokumentācija šai lapai

en: Dublin
lv: Dublina

en: Dutch
lv: holandiešu

en: E-mail
lv: E-pasts

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: E-mail address:
lv: E-pasta adrese:

en: Edit this object (current window)
lv: Labot šo objektu (pašreizējā logā)

en: Edit this object (new window)
lv: Labot šo objektu (jaunā logā)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: England
lv: Anglija

en: English
lv: angļu

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
lv: Pārliecinieties, ka aiz decimālās zīmes nav vairāk par %s cipariem.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
lv: Pārliecinieties, ka pirms decimālās zīmes nav vairāk par %s cipariem.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
lv: Pārliecinieties, ka kopā nav vairāk par %s cipariem.

en: Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
lv: Faila nosaukuma garums nedrīkst pārsniegt %(max)d rakstu zīmes (tas satur %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lv: Vērtībai jāsatur vismaz %(limit_value)d rakstu zīmes (tā satur %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
lv: Vērtībai jāsatur ne vairāk kā %(limit_value)d rakstu zīmes (tā satur %(show_value)d).

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
lv: Nodrošiniet, ka vērtība ir %(limit_value)s (tā satur %(show_value)s).

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
lv: Vērtībai jābūt lielākai vai vienādai ar %(limit_value)s.

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
lv: Šai vērtībai jabūt mazākai vai vienādai ar %(limit_value)s.

en: Enter a 4 digit post code.
lv: Ievadiet pasta indeksu no 4 cipariem.

en: Enter a Swedish postal code in the format XXXXX.
lv: Ievadiet Zviedrijas pasta indeksu formātā XXXXX.

en: Enter a U.S. state or territory.
lv: Ievadiet ASV štatu vai teritoriju.

en: Enter a birth number in the format XXXXXX/XXXX or XXXXXXXXXX.
lv: Ievadiet dzimšanas numuru XXXXXX/XXXX vai XXXXXXXXXX formātā.

en: Enter a list of values.
lv: Ievadiet sarakstu ar vērtībām.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
lv: Ievadiet jaunu paroli lietotājam <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a number.
lv: Ievadiet skaitli.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
lv: Ievadiet pasta indeksu NNNN vai ANNNNAAA formātā.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXX vai XXX XX formātos.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXXXX vai XXX-XXXX formātos.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
lv: Ievadiet nodokļa numuru (NIP) formātā XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
lv: Ievadiet korektu vērtību, kas satur tikai burtus, numurus, apakšsvītras vai šķērssvītras.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
lv: Ievadiet korektu Austrijas sociālās drošības numuru XXXX XXXXXX formātā.

en: Enter a valid CI number in X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X or XXXXXXXX format.
lv: Ievadiet korektu CI numuru X.XXX.XXX-X,XXXXXXX-X vai XXXXXXXX formātos.

en: Enter a valid CI number.
lv: Ievadiet korektu CI numuru.

en: Enter a valid CIF.
lv: Ievadiet korektu CIF.

en: Enter a valid CNP.
lv: Ievadiet korektu CNP.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
lv: Ievadiet korektu CUIT XX-XXXXXXXX-X vai XXXXXXXXXXXX formātos.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
lv: Ievadiet korektu Kanādas sociālās apdrošināšanas numuru XXX-XXX-XXX formātā.

en: Enter a valid Chilean RUT.
lv: Ievadiet korektu čīliešu RUT

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
lv: Ievadiet korektu čīliešu RUT XX.XXX.XXX-X formātā.

en: Enter a valid Finnish social security number.
lv: Ievadiet korektu Somijas sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
lv: Ievadiet korektu Vācijas identifikācijas kartes numuru XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formātā.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
lv: Ievadiet korektu IBAN ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX formātā.

en: Enter a valid IC number.
lv: Ievadiet korektu IC numuru.

en: Enter a valid IPv4 address.
lv: Ievadiet korektu IPv4 adresi.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
lv: Lūdzu ievadiet korektu Islandes identifikācijas nummuru XXXXXX-XXXX formātā.

en: Enter a valid Kuwaiti Civil ID number
lv: Ievadiet korektu Kuveitas pilsoņu ID numuru.

en: Enter a valid NIK/KTP number
lv: Ievadiet korektu NIK/KTP  numuru.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
lv: Lūdzu ievadiet korektu Norvēģijas sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid SoFi number
lv: Ievadiet korektu SoFi numuru.

en: Enter a valid Social Security number.
lv: Ievadiet korektu sociālās drošības nummuru.

en: Enter a valid South African ID number
lv: Ievadiet korektu DĀR ID numuru.

en: Enter a valid South African postal code
lv: Ievadiet korektu DĀR pasta indeksu.

en: Enter a valid Swedish organisation number.
lv: Ievadiet korektu Zviedrijas organizācijas numuru.

en: Enter a valid Swedish personal identity number.
lv: Ievadiet korektu Zviedrijas ID numuru.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
lv: Lūdzu ievadiet korektu šveiciešu identifikācijas vai pases nummuru X1234567<0 vai 1234567890 formātā.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
lv: Ievadiet korektu ASV sociālās apdrošināšanas numuru XXX-XX-XXXX formātā.

en: Enter a valid URL.
lv: Ievadiet korektu URL adresi.

en: Enter a valid VAT number.
lv: Ievadiet korektu PVN numuru.

en: Enter a valid birth number.
lv: Ievadiet korektu dzimšanas numuru.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
lv: Ievadiet korektu datumu YYYY-MM-DD formātā.

en: Enter a valid date.
lv: Ievadiet korektu datumu.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
lv: Ievadiet korektu datumu/laiku YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] formātā.

en: Enter a valid date/time.
lv: Ievadiet korektu datumu/laiku.

en: Enter a valid e-mail address.
lv: Ievadiet korektu e-pasta adresi.

en: Enter a valid phone number
lv: Ievadiet korektu tālruņa numuru.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
lv: Ievadiet korektu tālruņa numuru vienā no sekojošajiem formātiem 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX vai 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid post code
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu.

en: Enter a valid postal code
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXXXXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu sekojošajā formātā un robežās 01XXX - 52XXX

en: Enter a valid postcode.
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
lv: Ievadiet korektu laiku HH:MM[:ss[.uuuuuu]] formātā

en: Enter a valid time.
lv: Ievadiet korektu laiku.

en: Enter a valid value.
lv: Ievadiet korektu vērtību.

en: Enter a valid vehicle license plate number
lv: Ievadiet korektu transportlīdzekļa numuru.

en: Enter a valid zip code.
lv: Ievadiet korektu pasta indeksu.

en: Enter a whole number.
lv: Ievadiet veselu skaitli.

en: Enter a zip code in the format XXXX-XXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXX-XXX formātā.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXX vai XXXXX-XXXX formātos.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXX-XXX formātā.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu formātā XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
lv: Ievadiet pasta indeksu XXXXXXX formātā.

en: Enter new password
lv: Ievadiet jauno paroli

en: Enter only digits separated by commas.
lv: Ievadiet tikai numurus, atdalītus ar komatiem.

en: Enter the same password as above, for verification.
lv: Pārbaudei atkārtoti ievadiet to pašu paroli kā augstāk.

en: Estonian
lv: igauņu

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
lv: Piemēram: '/about/contact/'. Pārliecinieties, ka esat ievietojuši sākuma un beigu slīpsvītras.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
lv: Piemēram: 'flatpages/contact_page.html'. Ja tas nav norādīts, sistēma lietos  'flatpages/default.html'.

en: Extremadura
lv: Ekstremadūra

en: February
lv: februāris

en: Field of type: %(field_type)s
lv: Lauks ar tipu: %(field_type)s

en: Fields on %s objects
lv: Lauki %s objektiem

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Filter
lv: Filtrs

en: Finnish
lv: somu

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
lv: Vispirms ievadiet lietotāja vārdu un paroli. Tad varēsiet labot pārējos lietotāja uzstādījumus.

en: Flag
lv: Atzīmējums

en: Flag selected comments
lv: Atzīmēt izvēlētos komentārus

en: Flag this comment
lv: Atzīmēt šo komentāru

en: Floating point number
lv: Plūstošā punkta skaitlis

en: Foreign Key (type determined by related field)
lv: Ārējā atslēga (tipu nosaka lauks uz kuru attiecas)

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
lv: Aizmirsāt savu paroli? Ievadiet e-pasta adresi zemāk un saņemsiet e-pastu ar instrukcijām jaunas paroles uzstādīšanai.

en: French
lv: franču

en: Fri
lv: pk

en: Friday
lv: piektdiena

en: Friesland
lv: Frīzlande

en: Frisian
lv: frīzu

en: Fukushima
lv: Fukušima

en: Galicia
lv: Galīcija

en: Galician
lv: galīciešu

en: Galway
lv: Galveja

en: Geneva
lv: Ženēva

en: Geometry collection
lv: Ģeometrijas kolekcija

en: Georgian
lv: vācu

en: German
lv: vācu

en: Girona
lv: Hirona

en: Glarus
lv: Glarusa

en: Go
lv: Aiziet!

en: Gotland
lv: Gotlande

en: Granada
lv: Granāda

en: Greek
lv: grieķu

en: Groningen
lv: Groningena

en: Groups
lv: Grupas

en: Guadalajara
lv: Gvadalahara

en: Hamburg
lv: Hamburga

en: Hebrew
lv: ebreju

en: Hessen
lv: Hesene

en: Hiroshima
lv: Hirošima

en: History
lv: Vēsture

en: Hokkaido
lv: Hokaido

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
lv: Lai iezīmētu vairāk par vienu, pieturiet "Ctrl" ("Command" uz Mac datora) taustiņu.

en: Home
lv: Sākums

en: Hungarian
lv: ungāru

en: IP address
lv: IP adrese

en: Icelandic
lv: islandiešu

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
lv: Ja šis ir atzīmēts, tikai pieslēgušies lietotāji, varēs piekļūt šai lapu.

en: If you enter anything in this field your comment will be treated as spam
lv: Ja aizpildīsiet šo lauku, tad komentārs tiks uzskatīts par spamu

en: Important dates
lv: Svarīgi datumi

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
lv: Papildus manuāli piešķirtajām atļaujām, šis lietotājs papildus iegūs arī visas tiesības, kas piešķirtas arī lietotāja grupām.

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Invalid CNPJ number.
lv: Nekorekts CNPJ numurs

en: Invalid CPF number.
lv: Nekorekts CPF numurs

en: Invalid CUIT.
lv: Nekorekts CUIT.

en: Invalid checksum for CIF.
lv: Nekorekta CIF kontrolsumma.

en: Invalid checksum for NIE.
lv: Nekorekta NIE kontrolsumma.

en: Invalid checksum for NIF.
lv: Nekorekta NIF kontrolsumma.

en: Invalid checksum for bank account number.
lv: Nekorekta bankas konta numura kontrolsumma.

en: Invalid date: %s
lv: Nekorekts datums: %s

en: Invalid geometry type.
lv: Nekorekts ģeometrijas tips.

en: Invalid geometry value.
lv: Nekorekta ģeometrijas vērtība.

en: Invalid optional parameter Gender, valid values are 'f' and 'm'
lv: Nekorekts neobligatais parametrs dzimums, korektās vērtības ir 'f' un 'm'.

en: Irish
lv: īru

en: Ishikawa
lv: Išikava

en: Italian
lv: itāļu

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
lv: Lai veiktu darbību, jāizvēlas rindas. Rindas nav izmainītas.

en: Iwate
lv: Ivate

en: Jakarta
lv: Džakarta

en: January
lv: janvāris

en: Japanese
lv: Japāņu

en: July
lv: jūlijs

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
lv: Pārvieto uz admininstrācijas lapu tām lapām, kas attēlo vienu objektu.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
lv: Pārvieto no jebkuras lapas uz tā skata dokumentāciju, kas ģenerē šo lapu.

en: June
lv: jūnijs

en: Jämtland
lv: Jemtlande

en: Kagoshima
lv: Kagošima

en: Kannada
lv: kannādiešu

en: Kent
lv: Kenta

en: Khmer
lv: khmeru

en: Kilkenny
lv: Kilkenija

en: Korean
lv: korejiešu

en: Kyoto
lv: Kioto

en: Las Palmas
lv: Laspalmasa

en: Latest comments on %(site_name)s
lv: Pēdējie komentāri lapā %(site_name)s

en: Latvian
lv: latviešu

en: Leon
lv: Leona

en: Limburg
lv: Limburga

en: Limerick
lv: Limerika

en: Line string
lv: Līniju virkne

en: Lithuanian
lv: lietuviešu

en: Lodz
lv: Lodza

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log in again
lv: Pieslēgties vēlreiz

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Logged out
lv: Atslēdzies

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
lv: Izskatās, ka izmantotais pārlūks neatbalsta sīkdatnes (cookies). Lūdzu ieslēdziet sīkdatņu atbalstu, pārlādējiet lapu un mēģiniet vēlreiz.

en: Lookup
lv: Pārlūkot

en: Lower Saxony
lv: Lejassaksija

en: Lower Silesia
lv: Apakšsilēzija

en: MONTH_DAY_FORMAT
lv: d.m

en: Macedonian
lv: maķedoniešu

en: Madrid
lv: Madride

en: Many-to-many relationship
lv: Attiecība daudzi pret daudziem

en: March
lv: marts

en: May
lv: maijs

en: Mecklenburg-Western Pomerania
lv: Meklenburga-Rietumpomerānija

en: Metadata
lv: Metadati

en: Model %(model)s with pk %(pk)r does not exist.
lv: Modelis %(model)s ar primāro atslēgu %(pk)r neeksistē.

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
lv: Modelis  %(model_name)r lietotnē %(app_label)r nav atrasts

en: Models available in the %(name)s application.
lv: Modeļi, kas pieejami %(name)s aplikācijā.

en: Mon
lv: pr

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Multi polygon
lv: Vairāki daudzstūri

en: Multi-line string
lv: Vairāku rindu virkne

en: Multi-point
lv: Vairāki punkti

en: Murcia
lv: Mursija

en: My Actions
lv: Manas darbības

en: Name
lv: Vārds

en: National Business Register Number (REGON) consists of 9 or 14 digits.
lv: Nacionālais biznesa reģistra numurs (REGON) sastāv no 9 vai 14 cipariem.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
lv: Nacionālais identifikācijas numurs sastāv no 11 cipariem.

en: Navarre
lv: Navarra

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password confirmation
lv: Jaunās parole vēlreiz

en: New password:
lv: Jaunā parole:

en: No
lv: Nē

en: No action selected.
lv: Nav izvēlēta darbība.

en: No fields changed.
lv: Lauki nav izmainīti

en: No file was submitted.
lv: Netika nosūtīts fails.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
lv: Nav nosūtīts fails. Pārbaudiet formas kodējuma tipu.

en: No geometry value provided.
lv: Nav norādīta ģeometrijas vērtība.

en: None
lv: nekas

en: None available
lv: Nav pieejams

en: Noord-Brabant
lv: Ziemeļbrabante

en: Noord-Holland
lv: Ziemeļholande

en: North Rhine-Westphalia
lv: Ziemeļreina-Vestfālija

en: Northern Ireland
lv: Ziemeļīrija

en: Norwegian
lv: norvēģu

en: November
lv: novembris

en: Oct.
lv: Okt.

en: October
lv: oktobris

en: Okinawa
lv: Okinava

en: Old password
lv: Vecā parole

en: One-to-one relationship
lv: Attiecība viens pret vienu

en: Order
lv: Sakārtojums

en: Ourense
lv: Orense

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Palencia
lv: Palensija

en: Password
lv: Parole

en: Password (again)
lv: Parole (vēlreiz)

en: Password change
lv: Paroles maiņa

en: Password change successful
lv: Paroles nomaiņa sekmīga

en: Password changed successfully.
lv: Paroles nomainīta sekmīgi.

en: Password confirmation
lv: Paroles apstiprinājums

en: Password reset
lv: Paroles pārstatīšana(reset)

en: Password reset complete
lv: Paroles pārstatīšana pabeigta

en: Password reset confirmation
lv: Paroles pārstatīšanas apstiprinājums

en: Password reset on %s
lv: Paroles pārstatīšana(reset) uz %s

en: Password reset successful
lv: Paroles pārstatīšana sekmīga

en: Password reset unsuccessful
lv: Paroles pārstatīšana nesekmīga

en: Password:
lv: Parole:

en: Past 7 days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Persian
lv: persiešu

en: Personal info
lv: Personīgā informācija

en: Phone number
lv: Tālruņa numurs

en: Phone numbers must be in 0X XX XX XX XX format.
lv: Telefona numuriem jābūt  0X XX XX XX XX formātā.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
lv: Tālruņa numuriem jābūt XXX-XXXX-XXXX formātā.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format.
lv: Telefona numuriem jābūt XXX-XXXX-XXXX formātā.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
lv: Tālruņa numuriem jābūt XXXX-XXXXXX formātā.

en: Phone numbers must have 9 digits, or start by + or 00.
lv: Tālruņa numuriem jābūt 9 cipariem vai jāsākas ar + vai 00

en: Pilsen Region
lv: Pilzenes reģions

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
lv: Lūdzu izlabojiet dublicētos datus laukam %(field)s, kam jābūt unikālam.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
lv: Lūdzu izlabojiet dublicētos datus priekš %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
lv: Lūdzu izlabojiet dublicētos datus laukam %(field_name)s, kam jābūt unikālam priekš %(lookup)s iekš %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
lv: Lūdzu izlabojiet dublicētās vērtības zemāk.

en: Please correct the error below | Please correct the errors below
lv[0]: Lūdzu izlabojiet kļūdu zemāk.
lv[1]: Lūdzu izlabojiet kļūdas zemāk.
lv[2]: Lūdzu, izlabojiet kļūdu zemāk.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lv[0]: Lūdzu, izlabojiet kļūdu zemāk.
lv[1]: Lūdzu, izlabojiet kļūdas zemāk.
lv[2]: Lūdzu, izlabojiet kļūdas zemāk.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
lv: Lūdzu ievadiet lietotājvārdu un paroli. Ievērojiet, ka abi lauki ir reģistrjūtīgi.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
lv: Lūdzu ievadiet korektu NIF vai NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
lv: Ievadiet korektu NIF, NIE vai CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
lv: Ievadiet korektu bankas konta numuru formātā XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
lv[0]: Ievadiet korektu %(self)s ID. Vērtība %(value)r ir nekorekta.
lv[1]: Ievadiet korektus %(self)s ID. Vērtības %(value)r ir nekorektas.
lv[2]: Ievadiet korektus %(self)s ID. Vērtības %(value)r ir nekorektas.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lv: Lūdzu ievadiet jauno paroli divreiz, lai varētu pārbaudīt, ka tā ir uzrakstīta pareizi.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lv: Drošības nolūkos ievadiet veco paroli un pēc tam ievadiet jauno paroli divreiz, lai varētu pārbaudīt, ka tā ir uzrakstīta pareizi.

en: Please go to the following page and choose a new password:
lv: Lūdzu apmeklējiet sekojošo lapu un ievadiet jaunu paroli:

en: Please log in again, because your session has expired.
lv: Lūdzu pieslēdzieties vēlreiz, jūsu sesija ir beigusies.

en: Point
lv: Punkts

en: Polish
lv: poļu

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Pomerania
lv: Pomerānija

en: Portuguese
lv: portugāļu

en: Post
lv: Iesūtīt

en: Post your comment
lv: Iesūtīt komentāru

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
lv: Pievienojis  %(user)s, %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Prague
lv: Prāga

en: Preview
lv: Priekšskats

en: Preview your comment
lv: Pirmsskatīt komentāru

en: Principality of Asturias
lv: Astūrijas novads

en: Really flag this comment?
lv: Patiešām atzīmēt šo komentāru?

en: Really make this comment public?
lv: Patiešām padarīt šo komentāru publisku?

en: Really remove this comment?
lv: Patiešām dzēst šo komentāru?

en: Recent Actions
lv: Nesenās darbības

en: Region of Murcia
lv: Mursijas reģions

en: Remove
lv: Dzēst

en: Remove a comment
lv: Dzēst komentāru

en: Remove selected comments
lv: Dzēst izvēlētos komentārus

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
lv: Obligāts. 30 vai mazāk zīmes. Tikai burti, cipari un  @/./+/-/_ .

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
lv: Obligāts. 30 vai mazāk zīmes. Tikai burti, cipari un @/./+/-/_ simboli

en: Reset my password
lv: Paroles pārstatīšana

en: Rhineland-Palatinate
lv: Reinaszeme-Pfalca

en: Romanian
lv: rumāņu

en: Run the selected action
lv: Izpildīt izvēlēto darbību

en: Russian
lv: krievu

en: Salamanca
lv: Salamanka

en: Salzburg
lv: Zalcburga

en: Santa Cruz de Tenerife
lv: Tenerifes Santa Kruza

en: Sat
lv: se

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save and add another
lv: Saglabāt un pievienot vēl vienu

en: Save and continue editing
lv: Saglabāt un turpināt labošanu

en: Save as new
lv: Saglabāt kā jaunu

en: Saxony
lv: Saksija

en: Saxony-Anhalt
lv: Saksija-Anhalte

en: Schleswig-Holstein
lv: Šlesviga-Holšteina

en: Scotland
lv: Skotija

en: Search
lv: Meklēt

en: Segovia
lv: Segovija

en: Select %s
lv: Izvēlēties %s

en: Select %s to change
lv: Izvēlēties %s, lai izmainītu

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
lv: Izvēlēties derīgu Brazīlijas pavalsti. Šī pavalsts nav no pieejamajām pavalstīm.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
lv: Izvēlieties korektu izvēli. %(value)s nav pieejamo izvēļu sarakstā.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
lv: Izvēlieties pareizu izvēli. %s nav pieejamo izvēļu sarakstā.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
lv: Izvēlaties pareizu izvēli. Jūsu izvēlele neietilpst pieejamo sarakstā.

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
lv: Izvēlēties visus %(total_count)s %(module_name)s

en: September
lv: septembris

en: Serbian
lv: serbu

en: Serbian Latin
lv: serbu latīņu

en: Server Error <em>(500)</em>
lv: Servera kļūda <em>(500)</em>

en: Server error
lv: Servera kļūda

en: Server error (500)
lv: Servera kļūda (500)

en: Seville
lv: Seviļa

en: Shimane
lv: Šimane

en: Shizuoka
lv: Šizuka

en: Show all
lv: Rādīt visu

en: Show object ID
lv: Parādīt objekta ID

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
lv: Parāda content-type un unikālo ID lapām, kas atbilst vienam objektam.

en: Silesia
lv: Silēzija

en: Simplified Chinese
lv: vienkāršā ķīniešu

en: Site administration
lv: Lapas administrācija

en: Slovak
lv: slovāku

en: Slovenian
lv: slovēņu

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
lv: Problēma ar datubāzes instalāciju. Pārliecinieties, ka attiecīgās tabulas ir izveidotas un attiecīgajam lietotājam ir tiesības tai piekļūt.

en: Soria
lv: Sorija

en: South Bohemian Region
lv: Dienvidbohēmijas reģions

en: Spanish
lv: spāņu

en: Stockholm
lv: Stokholma

en: String (up to %(max_length)s)
lv: Simbolu virkne (līdz pat %(max_length)s)

en: Styria
lv: Stīrija

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
lv: Veiksmīgi izdzēsti %(count)d %(items)s.

en: Sun
lv: sv

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Surrey
lv: Surreja

en: Swedish
lv: zviedru

en: TIME_FORMAT
lv: H:i:s

en: Tamil
lv: tamilu

en: Tarragona
lv: Taragona

en: Telugu
lv: telugu

en: Text
lv: Teksts

en: Thai
lv: taizemiešu

en: Thank you for your comment
lv: Paldies par Jūsu komentāru

en: Thanks for approving
lv: Paldies par apstiprināšanu

en: Thanks for commenting
lv: Paldies par komentēšanu

en: Thanks for flagging
lv: Paldies par komentāra atzīmēšanu

en: Thanks for removing
lv: Paldies par dzēšanu

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
lv: Paldies par pavadīto laiku mājas lapā.

en: Thanks for taking the time to improve the quality of discussion on our site
lv: Paldies par laika veltīšanu mūsu lapas diskusiju kvalitātes uzlabošanai

en: Thanks for using our site!
lv: Paldies par mūsu lapas lietošanu!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
lv: Šim e-pastam nav registrēta lietotāja konta. Vai tiešām esat piereģistrējušies?

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" pievienots sekmīgi.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
lv: %(name)s "%(obj)s" pievienots sekmīgi. Zemāk varat to labot.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" nomainīts sekmīgi.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
lv: %(name)s "%(obj)s" sekmīgi izdzēsts.

en: The %(site_name)s team
lv: %(site_name)s komanda

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
lv: %(verbose_name)s tika veiksmīgi izveidots.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
lv: %(verbose_name)s tika dzēsts.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
lv: %(verbose_name)s tika veiksmīgi dzēsts.

en: The Chilean RUT is not valid.
lv: Čīles RUT ir nekorekts.

en: The Icelandic identification number is not valid.
lv: Islandes identifikācijas nummurs nav korekts.

en: The base GIS field -- maps to the OpenGIS Specification Geometry type.
lv: Bāzes ĢIS lauks -- atbilst OpenGIS specifikācijas Geometry tipam.

en: The inline foreign key did not match the parent instance primary key.
lv: Iekļautā ārējā atslēga nesakrita ar vecāka elementa primāro atslēgu

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
lv: Paroles pārstatīšanas saite bija nekorekta, iespējams, tā jau ir izmantota. Lūdzu pieprasiet paroles pārstatīšanu vēlreiz.

en: The submitted file is empty.
lv: Jūsu nosūtītais fails ir tukšs.

en: The two password fields didn't match.
lv: Paroles lauki nesakrita.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
lv: Ir notikusi kļūda. Tā ir paziņota lapas administratoriem ar e-pasta starpniecību un visdrīzākajā laikā tiks izlabota. Paldies par sapratni.

en: This URL appears to be a broken link.
lv: Šī URL adrese šķiet bojāta.

en: This account is inactive.
lv: Šis konts nav aktīvs.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
lv: Šis var būt vai nu absolūtais ceļš (kā augstāk) vai pilnais URL, kas sākas ar 'http://'.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the email is read-only.
lv: Šo komentāru rakstīja autentificēts lietotājs, tāpēc e-pasts ir tikai lasīšanas režīmā.

en: This comment was posted by an authenticated user and thus the name is read-only.
lv: Šo komentāru rakstīja autentificēts lietotājs, tāpēc vārds ir tikai lasīšanas režīmā.

en: This field cannot be blank.
lv: Šis lauks nevar būt tukšs

en: This field cannot be null.
lv: Šis lauks nevar neksistēt (būt null).

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: This field requires 11 digits.
lv: Šim laukam jasastāv no 11 cipariem.

en: This field requires 7 or 8 digits.
lv: Šim laukam jasastāv no 7 vai 8 cipariem.

en: This field requires 8 digits.
lv: Šim laukam jasastāv no 8 cipariem.

en: This field requires at least 14 digits
lv: Šim laukam jasastāv ne vairāk kā no 14 cipariem.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
lv: Šī lauka vērtībai jābūt ne vairāk kā 11 cipariem vai 14 simboliem.

en: This field requires only numbers.
lv: Šis lauks drīkst saturēt tikai ciparus.

en: This month
lv: Šomēnes

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
lv: Šim objektam nav izmaiņu vēstures. Tas visdrīzāk netika pievienots, izmantojot šo administrācijas rīku.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
lv: Tam jābūt absolūtajam ceļam, atskaitot domēna vārdu. Piemēram: '/notikumi/meklet/'.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
lv: Šī vērtība var saturēt tikai burtus, ciparus un @/./+/-/_ simbolus

en: This value must be a decimal number.
lv: Vērtībai ir jābūt decimālskaitlim.

en: This value must be a float.
lv: Šai vērtībai jābūt decimāldaļskaitlim.

en: This value must be an integer.
lv: Vērtībai ir jābūt veselam skaitlim.

en: This value must be either None, True or False.
lv: Šai vērtībai jābūt None, True vai False.

en: This value must be either True or False.
lv: Vērtībai jābūt True vai False.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
lv: Šī vērtība var saturēt tikai burtus, ciparus, apakšsvītras, svītras un šķērssvītras.

en: This year
lv: Šogad

en: Thu
lv: ce

en: Thuringia
lv: Tīringene

en: Thursday
lv: ceturdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Time:
lv: Laiks:

en: Today
lv: Šodien

en: Tokyo
lv: Tokija

en: Traditional Chinese
lv: tradicionālā ķīniešu

en: Tue
lv: ot

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Turkish
lv: turku

en: Tyrol
lv: Tirole

en: U.S. state (two uppercase letters)
lv: ASV štats (divi augšējā reģistra burti)

en: Ukrainian
lv: ukraiņu

en: Uncheck this box to make the comment effectively disappear from the site.
lv: Noņemiet ķeksi, lai komentārs neparādītos lapā.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown content
lv: Nezināms saturs

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lv: Augšupielādējiet korektu attēlu. Fails, ko augšupielādējāt, vai nu nav attēls, vai arī ir bojāts.

en: Uppsala
lv: Upsala

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
lv: Lietojiet '[algo]$[salt]$[hexdigest]', vai arī <a href="password/">paroles maiņas formu</a>.

en: User
lv: Lietotājs

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Username:
lv: Lietotāja vārds:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
lv: Lietotājvārdi nevar saturēt simbolu '@'.

en: Utrecht
lv: Utrehta

en: Valais
lv: Valē

en: Valencia
lv: Valensija

en: Valladolid
lv: Valadolida

en: Value %r is not a valid choice.
lv: Nederīga izvēle: %r.

en: Veracruz
lv: Verakrusa

en: Vienna
lv: Vīne

en: Vietnamese
lv: vjetnamiešu

en: View on site
lv: Apskatīt lapā

en: Wales
lv: Velsa

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
lv[0]: Lūdzam ievērot pieklājību! Vārds %s šeit nav atļauts.
lv[1]: Lūdzam ievērot pieklājību! Vārdi %s šeit nav atļauti.
lv[2]: Lūdzam ievērot pieklājību! Vārdi %s šeit nav atļauti.

en: We apologize, but your form has expired. Please continue filling out the form from this page.
lv: Atvainojiet, formai beidzies derīguma termiņš. Lūdzu, turpiniet aizpildīt formu no šīs lapas.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
lv: Atvainojiet, pieprasītā lapa neeksistē.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
lv: Uz e-pastu aizsūtītas instrukcijas paroles uzstādīšanai. Jums to drīzumā vajadzētu saņemt.

en: Wed
lv: tr

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Welcome,
lv: Sveicināti,

en: Welsh
lv: velsiešu

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
lv: Nekorekta nacionālā biznesa reģistra numura (REGON) kontrolsumma.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
lv: Nekorekta kontrolsumma nacionālajam identifikācijas numuram.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
lv: Nekorekta nodokļu numura (NIP) kontrolsumma.

en: XML text
lv: XML teksts

en: YEAR_MONTH_FORMAT
lv: m.Y

en: Yes
lv: Jā

en: Yes, I'm sure
lv: Jā, esmu pārliecināts

en: Yogyakarta
lv: Jogiakarta

en: You don't have permission to edit anything.
lv: Jums nav tiesības neko labot.

en: You may add another %s below.
lv: Zemāk varat pievienot vēl vienu %s.

en: You may edit it again below.
lv: Zemāk varat labot to atkal

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
lv: Jūs esat saņēmuši šo e-pastu sakarā ar pieprasīto paroles pārstatīšanu

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
lv: Izskatās, ka izmantotajam pārlūkam nav ieslēgtas sīkdatnes (cookies). Tās ir obligātas, lai pieslēgtos.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
lv: Jūsu e-pasta adrese nav jūsu lietotājvārds. Izmēģiniet '%s'.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lv: Jūsu iepriekšējā parole netika ievadīta korekti. Lūdzu ievadiet to atkārtoti.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
lv: Jūsu parole ir uzstādīta. Varat pieslēgties.

en: Your password was changed.
lv: Jūsu parole tika nomainīta.

en: Your username, in case you've forgotten:
lv: Jūsu lietotājvārds, ja gadījumā tas ir aizmirsts:

en: Yucatán
lv: Jukatana

en: Zaragoza
lv: Saragosa

en: Zeeland
lv: Zēlande

en: Zuid-Holland
lv: Dienvidholande

en: Zurich
lv: Cīrige

en: action flag
lv: darbības atzīme

en: action time
lv: darbības laiks

en: active
lv: aktīvs

en: all %s
lv: visi %s

en: and
lv: un

en: approved | approved
lv[0]: apstiprināts
lv[1]: apstiprināti
lv[2]: apstiprināti

en: change message
lv: izmaiņas teksts

en: codename
lv: kods

en: comment
lv: komentārs

en: comment flag
lv: komentāra atzīmējums

en: comment flags
lv: komentāra atzīmējumi

en: comments
lv: komentāri

en: content
lv: saturs

en: content type
lv: satura tips

en: content types
lv: satura tipi

en: date
lv: datums

en: date joined
lv: datums, kad pievienojies

en: date/time submitted
lv: nosūtīšanas datums/laiks

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
lv[2]: dienu

en: display name
lv: attēlojamais vārds

en: domain name
lv: domēna vārds

en: e-mail address
lv: e-pasta adrese

en: eight
lv: astoņi

en: enable comments
lv: ieslēgt komentārus

en: expire date
lv: izbeigšanās datums

en: filter:
lv: filtrs:

en: first name
lv: vārds

en: five
lv: pieci

en: flag
lv: atzīmēt

en: flagged | flagged
lv[0]: atzīmēts
lv[1]: atzīmēti
lv[2]: atzīmēts

en: flat page
lv: vienkārša lapa

en: flat pages
lv: vienkāršas lapas

en: for your user account at %(site_name)s
lv: lietotāja kontam %(site_name)s mājaslapā

en: four
lv: četri

en: group
lv: grupa

en: groups
lv: grupas

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas
lv[2]: stundu

en: is public
lv: publisks

en: is removed
lv: dzēsts

en: jul
lv: jūl

en: jun
lv: jūn

en: last login
lv: pēdējoreiz pieslēdzies

en: last name
lv: uzvārds

en: lazy message
lv: ziņojums (slinkais)

en: log entries
lv: žurnāla ieraksti

en: log entry
lv: žurnāla ieraksts

en: may
lv: mai

en: message
lv: ziņa

en: midnight
lv: pusnakts

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūšu

en: minutes
lv: minūtes

en: model:
lv: modelis:

en: month | months
lv[0]: mēnesis
lv[1]: mēneši
lv[2]: mēnesu

en: name
lv: nosaukums

en: nine
lv: deviņi

en: noon
lv: dienasvidus

en: number of %s
lv: %s skaits

en: object ID
lv: objekta ID

en: object id
lv: objekta id

en: object repr
lv: objekta attēlojums

en: oct
lv: okt

en: one
lv: viens

en: or
lv: vai

en: or make changes
lv: vai veikt izmaiņas

en: password
lv: parole

en: permission
lv: tiesība

en: permissions
lv: tiesības

en: python model class name
lv: python modeļa klases nosaukums

en: redirect
lv: pārvirzīt

en: redirect from
lv: pārvirzīt(redirect) no

en: redirect to
lv: pārvirzīt(redirect) uz

en: redirects
lv: pārvirzījumi

en: registration required
lv: reģistrācija obligāta

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
lv: saistītie `%(app_label)s.%(object_name)s` objekti

en: removed | removed
lv[0]: dzēsts
lv[1]: dzēsti
lv[2]: dzēsts

en: session
lv: sesija

en: session data
lv: sesijas dati

en: session key
lv: sesijas atslēga

en: sessions
lv: sesijas

en: seven
lv: septiņi

en: site
lv: mājaslapa

en: sites
lv: vietnes

en: six
lv: seši

en: staff status
lv: personāla statuss

en: superuser status
lv: superlietotāja statuss

en: tag:
lv: tags:

en: template
lv: šablons

en: template name
lv: šablona nosaukums

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
lv: saistītais `%(app_label)s.%(data_type)s` objekts

en: three
lv: trīs

en: title
lv: virsraksts

en: today
lv: šodien

en: tomorrow
lv: rīt

en: two
lv: divi

en: user
lv: lietotājs

en: user permissions
lv: lietotāja tiesības

en: user's URL
lv: lietotāja URL

en: user's email address
lv: lietotāja e-pasta adrese

en: user's name
lv: lietotāja vārds

en: username
lv: lietotāja vārds

en: users
lv: lietotāji

en: view:
lv: skats:

en: week | weeks
lv[0]: nedēļa
lv[1]: nedēļas
lv[2]: nedēļu

en: year | years
lv[0]: gads
lv[1]: gadi
lv[2]: gadu

en: yes,no,maybe
lv: jā,nē,varbūt

en: yesterday
lv: vakar

en: Örebro
lv: Ērebro
